Хіба журнали. Існування до недавніх пір 4 безкоштовних газет у столиці, на його думку, - забагато. Ринок не витримає, і таки не витримав.Одна газета на ринку може заробляти...
на ФОТО
Беккер хизується
фліпкамерою.
Каже, що такі мають у них
всі журналісти.
Це, щоб одразу на веб-сайт видання,
чи в блог.
Грозився і нас зняти
для свого блогу.
Я шукала, і не знайшла
в ньому запису.
...One size do not fit all - те, що ефективно на одному сайті, може не спрацювати на іншому.
...Активність людей іноді обмежується одним кліком і коментарем. 7 кліків і люди більше хочуть читати, а хочуть щось зробити із мишкою.
...Стосовно поняття громадянська журналістика. Ми би хотіли, аби в редакцію присилали новини, фото з аварій і тд. Але люди в основному шлють пейзажі з подорожей.
Журналістика - це не хоббі.Читачі не дуже добре роблять новини, але роблять щось інше......Щомісяця на сайтах данських газет утричі зростає кількість читачів.
...Тепер потрібно робити новини для 5 платформ, тобто 5 видів контенту. Мало хто може робити це однаково добре. Більшіть журналістів мають робити 2-3 речі водночас.
Їх треба навчити робити це добре, а не просто роздати технічні засоби.
...В усіх країнах журналісти роблять на 30% більше, ніж 50 років тому.

...Небезпечна тенденція у тому, що іноземні інвестори, або пішли зі Сх.Європи, або пішли з газет до журналів.
...Що буде з медіа через 10 років? Якби я знав, то би працював у Руперта Мердока і заробляв великі гроші. Нині фірми не роблять прогноз ан 25 років, хіба на 2-3.
Про смерть газет говорять що два роки, але ж цього не відбувається. Можу стверджувати, що буде більше соціальних медіа в інтернет.
На фото зі слайду вислів Мердока: "Якісна журналістика не є дешевою. Галузь, яка віддає свій контент, просто канібалізує можливість хорошої журналістики." Мердок є прихильником, аби користувачі платили за інф.контент сайтів газет.
А ось до речі думка. яка протирічить позиції Мердока. і яку Беккер не наводив. "Журналістика проходить через реформацію", - вважає О.Ховард. Свого часу католицизм хотів монополізувати право бути посередником між людьми і богом. І що з того вийшло... Нові церкви, які існують зараз.
У продовження теми посилання на пост із думкою: за те, що є зараз в укр.газетах читачі платити не будуть. ("Кто будет платить за платный контент?")
Погоджуюсь з усим на 100%. Особливо цікаво про мульти платформні медіа. І справді - не достатньо буде лише роздачі технічних засобів. Треба ще й навчити людей що робити. Ну але якщо редактор сам або сама не знає що робити з фотоапаратом (як це часто буває у наших редакціях) - то що там вже й говорити!
ВідповістиВидалитиЩодо газет - то у Штатах вони таки помирають потихеньку і все пересувається в Інтернет...
О.К.
здається, я пізнала одну стипендіатку фулбрайта:)
ВідповістиВидалитидумаю, що два покоління газети у нас ще протримаються. а у штатах - тобі видніше. якщо ти писала - кинь лінк